Iraklı Al-Kasid Grubu Ford'un ülke bayisi oldu

Iraklı Al-Kasid Grubu Ford'un ülke bayisi oldu

İran'ın Birinci Başkan Yardımcısı Es'haq Jahangiri, İran'ın İran'ın özel sektörün yeniden inşasına aktif katılımının önünü açmak için üç milyar dolara “kadar” kadar bir kredi sağlamaya hazır olduğunu söyledi.

Ford , Al-Kasid Group'u Ford araçlarının satışı ve servisi için yeni yetkili ithalatçı-satıcısı olarak görevlendirdi ve tüm Irak'taki Ford ve MotorCraft® parçalarının dağıtımına yetkili kıldı.

Al-Kasid Grubu, Irak'ın en büyük konsorsiyumlarından biri olup, Erbil, Dohuk ve Süleymaniye'de geçici Ford servis ve bakım merkezleri aracılığıyla, Mart ayı sonlarında Bağdat'ın ardından Ford müşterilerini hemen karşılama ve hizmet vermeye hazır olacak.

Bayilik aynı zamanda Erbil, Dohuk, Süleymaniye ve Bağdat'taki geçici Ford showroom'larına yatırım yapacak. Bunlar Mayıs ayı başlarında Njaf'ta yapılacak ek genişlemeler ve açıklıklar ve diğer şehirler 2019 ortasına kadar açık olacak.

Ford Orta Doğu ve Afrika Pazarlama, Satış ve Servis Başkan Yardımcısı Metelo Arias şunları söyledi:

“ Al-Kasid Grubunu Ford ailesine kabul etmekten büyük memnuniyet duyuyoruz. Müşterilerimize Irak'ta birinci sınıf ürünler sunmak ve üstün bir sahiplenme deneyimi bizim önceliğimizdir ve Ford buna bağlıdır.

“Al-Kasid Group'un güçlü piyasa varlığının ve hizmet mükemmelliğine olan bağlılığımızın müşterilerimize en iyi Ford hizmetlerini ve ihtiyaç duydukları anda ihtiyaç duydukları desteği sunacağından eminiz.”

Al-Kasid Group Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Mouwafak A. Jamil şunları söyledi:

“Ford ile birlikte tüm Irak için resmi ithalatçı-bayi olarak çalışmaktan heyecan duyuyoruz. Al-Kasid Grubu, otomotiv sektöründe olduğu kadar pazarda da öncü olmuştur ve bu sayede müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. Ford işine adanmış ekibimiz, müşterilerimize hizmet vermeye başlamak ve Ford markasının sunduğu birinci sınıf ürünleri sunmak için sabırsızlanıyor. ”

 

Arias , “ Irak, Ford için önemli bir pazardır ve bunun müşterilerimiz için önemli bir anons olduğuna inanıyoruz ” diye ekledi. “ Ekibimiz, pazardaki Ford müşterilerimize dönüş yapmak ve acil servis sağlamak için yeni bayi-iş ortağımızla birlikte çok sıkı çalışıyor. İşimizi büyütmek ve Irak'ta mükemmel Ford ürünleri ve müşteri deneyimi sunmak için sabırsızlanıyoruz. 

13.03.2018 (Haber Merkezi)