Hakkımızda

Türkiye ile genelde Irak özelinde ise Kürdistan Bölgesel Yönetimi arasındaki ticari ilişkileri etkili ve doğru tanıtmak amacıyla yayın hayatına başlayan www.exportingiraq.com güçlü içeriğiyle okuyucularıyla buluşan yayın organıdır.  

Sitemiz, Türkiye ile Irak arasındaki ekonomik ve sosyal haberler ile bunlara ait geniş dosya, makale, röportaj ve görsel malzemeyi hedef kitlesine etkili bir şekilde ulaştırarak mevcut ilişkileri güçlendirmeyi hedeflemektedir. 

Konusunda uzman bir ekip tarafından hazırlanan içerikle okuyucuyla buluşan olan www.exportingiraq.com hedef kitle, erişim, kapsam, içerik ve tasarımı ile Irak piyasasında iş yapmak isteyen Türkiyeli girişimciler ve partner Iraklı girişimcileri ortak bir payda da buluşturarak iki ülke işadamları için önemli bir kaynak oluyor.

İki ülkenin ticari hacmine yön veren gelişmeleri aktaran olan Exporting Iraq ağırlıklı olarak iş adamları, firma sahipleri, idari ve ekonomik yöneticilerinin görüşlerine yön veriyor. Sitemiz ilgiyle takip edilmekte ve geniş bir okuyucu kitlesine ulaşmaktadır. 

Türkiye ve Irak işadamlarını ortak bir platformda buluşturan www.exportingiraq.com'da yer alarak ihracatınızı geliştirebilir yeni pazarlara açılabilir hedef müşteri kitlenize kısa sürede ulaşabilirsiniz.